Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
Facebook
eRejestracja

Środki PZU

Start   >  O Szpitalu   >  Środki zewnętrzne   >  Środki PZU
  1. Dofinansowanie z Funduszu Prewencyjnego PZU Życie SA zadania mającego na celu ochronę zdrowia oraz szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną polegającą na zakupie sprzętu medycznego przeznaczonego dla Pacjentów Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej
    w Rzeszowie.

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z PZU SA zakupiono:

  1. 2szt. Aparat EKG
  2. 3szt. łóżeczko dziecięce

Zakup ww. sprzętu został współfinansowany ze środków funduszu prewencyjnego PZU SA w ramach działań mających na celu ograniczenie szkód powstałych w związku z wydarzeniami komunikacyjnymi oraz ich następstwami, a także szeroko pojętą prewencją w życiu codziennym na podstawie podpisanych umów prewencyjnych Nr 3245/2021/PZU/10/Kraków oraz 3519/2021/PZUZ/20/Kraków.

  1. Dofinansowanie z Funduszu Prewencyjnego PZU Życie SA zadania mającego na celu ochronę zdrowia oraz szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną polegającą na zakupie sprzętu medycznego przeznaczonego dla Pacjentów Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z PZU Życie SA w 2023r. zakupiono Szynę CPM do ćwiczeń biernych stawu kolanowego i biodrowego.

Nowoczesna szyna do ćwiczeń biernych stawu kolanowego, biodrowego i skokowego BTL-CPMotion™ K Pro zapewnia powtarzalny ruch stawu w sposób ciągły, w ramach kontrolowanego zakresu ruchu. Umożliwia usprawniania pacjentów w pierwszej fazie rehabilitacji po operacjach i urazach kończyn dolnych. Uniwersalna konstrukcja pozwala na zastosowanie szyny do ćwiczeń kończyny lewej i prawej, bez odatkowych czynności przystosowawczych.

Zakup ww. sprzętu został współfinansowany ze środków funduszu prewencyjnego PZU Życie SA w ramach działań mających na celu ograniczenie szkód powstałych w związku z wydarzeniami komunikacyjnymi oraz ich następstwami, a także szeroko pojętą prewencją w życiu codziennym na podstawie podpisanej umowy prewencyjnej
Nr 2872/2022/PZUZ/20/Kraków

Copyrights © 2020 | Polityka Prywatności Realizacja: Refix.pl
Skip to content