Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
Facebook
eRejestracja

Aktualności

Żołnierze dla dzieci – Wizyta WOT w Szpitalu

Żołnierze 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej rozdają uśmiechy w Szpitalu.

W ostatnich dniach pobyt w Szpitalu dzieci w Klinicznym Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym dla Dzieci i Młodzieży im. Św. Jana Pawła II w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie  został uświetniony wyjątkową wizytą – w przebraniach świętego Mikołaja, dowódcy i żołnierze 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej postanowili podzielić się radością i prezentami z dziećmi.

Spotkanie żołnierzy z hospitalizowanymi dziećmi wywołało burzę pozytywnych emocji. Ubrani w czerwone świąteczne czapki oraz umundurowanie, które z daleka różni się od tego co zazwyczaj można spotkać na korytarzach szpitala, żołnierze wzbudzili ogromne zainteresowanie i uśmiechy nawet u najmłodszych pacjentów.

Dzieci miały okazję nie tylko cieszyć się chwilą związaną z niespodzianką, ale również poznać bliżej tajniki codziennej służby wojskowej. Żołnierze z chęcią odpowiadali na pytania, dzieląc się swoimi doświadczeniami oraz opowiadając o tym, jak wygląda ich służba na co dzień. To nie tylko dostarczyło maluchom fascynujących informacji, ale również budowało więź między społecznością wojskową, a cywilną. Dla wielu maluchów to spotkanie z żołnierzami stało się nie tylko fantastycznym przeżyciem, ale także momentem, który na długo pozostanie w ich sercach.

Wydarzenie nie tylko przyniosło uśmiechy na twarzach dzieci, ale także pokazało, jak ważna jest współpraca między różnymi grupami społecznymi. Inicjatywa żołnierzy 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej była wyjątkową okazją do niesienia radości tym, którzy przeżywają trudne chwile. Szpital jest wdzięczny za tego rodzaju inicjatywy, które pomagają zbudować pozytywne wspomnienia i dodają otuchy zarówno dzieciom, jak i ich rodzinom.

Bardzo Dziękujemy za okazane wsparcie 3 Podkarpackiej Brygadzie Obrony Terytorialnej.

Copyrights © 2020 | Polityka Prywatności Realizacja: Refix.pl
Skip to content