Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
Facebook
eRejestracja
Dni Promocji Karmienia Piersią

Aktualności, Z życia Szpitala-wiadomości

ZAPROSZENIA NA DNI OTWARTE SZKOŁY RODZENIA

ZAPROSZENIA NA DNI OTWARTE SZKOŁY RODZENIA

Zapraszamy wszystkich rodziców, zarówno z dziećmi, jak i oczekujących narodzin swojego dziecka,  na wydarzenie, które otwiera drzwi do fascynującego świata przygotowania do macierzyństwa i rodzicielstwa. To okazja dla przyszłych rodziców, aby zapoznać się ze Szpitalem, specjalistami i zdobyć cenne informacje.

Czego możesz się spodziewać?

👉 Ekscytujący spacer po naszej nowoczesnej sali porodowej, gdzie poznasz tajniki przygotowania do porodu i zobaczysz, jak dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo.

👉 Intensywne dyskusje o tym, dlaczego godny poród w przyjaznej atmosferze i bliskość z dzieckiem są niezwykle istotne dla każdej kobiety.

👉 Eksperci – lekarze, położne, fizjoterapeuci i konsultanci laktacyjni – będą tu dla Ciebie, aby odpowiedzieć na każde pytanie i podzielić się wiedzą na temat przygotowania do porodu, karmienia naturalnego i zdrowia po porodzie.

👉  „M jak mamma”  Porozmawiamy o tym dlaczego warto karmić piersią, jak skutecznie rozpocząć karmienie i do kiedy karmić? Kiedy szukać pomocy w Poradni Laktacyjnej?

👉 Interesujący quiz o laktacji, podczas którego wspólnie obalimy mit za mitem. Bądź w centrum wydarzeń i otrzymaj wyjątkowe upominki!

👉 Będziecie mogli podzielić się swoimi inspirującymi historiami karmienia piersią i zaprezentować swoje pomysły na efektywne wsparcie dla kobiet w tej niezwykłej podróży.

 

To jeszcze nie wszystko! Czekają na Ciebie również:

🔹 “Porodówka na Górce – poród z górki” – warsztaty prowadzone przez nasze wyjątkowe położne, które podpowiedzą Ci, jak przygotować się do porodu i zaprezentują naszą salę porodową.

🔹 Warsztaty chustonoszenia – nauka noszenia maleństwa blisko serca.

🔹 Pierwsza pomoc – dowiedz się, jak udzielić skutecznej pomocy w nagłych sytuacjach, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku.

🔹 Nauka samobadania piersi – poznaj techniki dbania o zdrowie swoich piersi i zapobiegania chorobom.

🔹 Warsztat z fizjoterapeutą uroginekologicznym – odkryj tajniki dbania o swoje ciało po porodzie i utrzymania zdrowia układu moczowo-płciowego.

🔹 Pomiary ciśnienia i saturacji – sprawdź swoje parametry zdrowotne pod czujnym okiem naszych specjalistów.

🔹 Udzielimy porad ze sprzętu laktacyjnego i różnych produktów, związanych z laktacją , pielęgnacją i odżywianiem po porodzie.

 

Stoimy na straży najcenniejszego daru, jakim jest mleko mamy.

Wspieramy zdrowie – karmienie naturalne jako warunek długofalowego zdrowia człowieka.

W 2000 roku otrzymaliśmy certyfikat „Szpital Przyjazny Dziecku” i staramy się zmieniać nasze procedury tak, by wspierać Mamy w karmieniu naturalnym na oddziale Położnictwa, na innych szpitalnych oddziałach oraz w Poradni Laktacyjnej po wypisie do domu.

Data: 17 czerwca 2023

Godzina: 10 00

Miejsce: aula Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, ul. Lwowska 60

Rejestracja: Nie obowiązuje. Uczestnictwo jest darmowe.

Nie możesz przegapić tej niezwykłej okazji!

Zaproszenie skierowane jest do przyszłych rodziców oraz rodziców z dziećmi!

Copyrights © 2020 | Polityka Prywatności Realizacja: Refix.pl
Skip to content