Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
Facebook
eRejestracja
Światowy Dzień Zdrowia

Aktualności

Światowy Dzień Zdrowia

Światowy Dzień Zdrowia to coroczna inicjatywa Światowej Organizacji Zdrowia, która ma na celu zwiększenie świadomości na temat ważności zdrowia oraz promowanie działań prozdrowotnych na całym świecie.

W tym roku tematem przewodnim jest “Zdrowie dla wszystkich”.

Dla nas, zatrudnionych w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, Światowy Dzień Zdrowia jest doskonałą okazją do podkreślenia naszej wartości i misji. Jako pracownicy ochrony zdrowia, mamy za cel zapewnienie pacjentom najwyższej jakości opieki zdrowotnej oraz wsparcia w ich procesie zdrowienia. Zachęcamy wszystkich pracowników oraz pacjentów do podejmowania działań na rzecz poprawy zdrowia i dobrej kondycji fizycznej.

Tego dnia swoje święto obchodzą również pracownicy Ochrony Zdrowia.

To okazja, aby podziękować pracownikom Szpitala za ich trudną i często wyczerpującą pracę na rzecz naszego zdrowia.
Dyrektor Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie, Pani Barbara Rogowska,   pragnie przekazać wszystkim pracownikom ochrony zdrowia wyrazy uznania i wdzięczności za codzienną pracę, poświęcenie i wysiłek włożony w ratowanie zdrowia i życia pacjentów:
– Dziękuję za ogromny trud i wielkie serce, jakie wkładacie w niesienie pomocy potrzebującym. Życzę wszystkim Państwu, aby na co dzień otaczała Was wyłącznie serdeczność i życzliwość tych, których spotykacie na swoich życiowych drogach, Życzę Państwu zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Copyrights © 2020 | Polityka Prywatności Realizacja: Refix.pl
Skip to content