Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
Facebook
eRejestracja

Aktualności, Z życia Szpitala-wiadomości

Przyznanie certyfikatu akredytacyjnego dla Kliniki Onkohematologii

Z dumą informujemy, że Klinika Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie otrzymała w dniu 26.08.2021 r. certyfikat akredytacyjny wydany przez Polskie Towarzystwo Onkologii i Hematologii Dziecięcej, który potwierdza spełnianie wszelkich standardów w zakresie działalności medycznej, dydaktycznej i naukowej w tej dziedzinie.

Podobny certyfikat posiada łącznie 18 szpitali w Polsce, w których są leczone dzieci z chorobą nowotworową. Uzyskanie niniejszego certyfikatu stanowi potwierdzenie wysokiej jakości świadczeń udzielanych w Klinice Onkohematologii Dziecięcej pod kierownictwem dr hab. n. med. Radosława Chabera prof. UR. Biorąc pod uwagę krótki okres od jej utworzenia w 2015 r., jest niewątpliwym sukcesem, iż w tak krótkim czasie nasz Ośrodek dołączył do najlepszych tego typu placówek w kraju. Dzieci, które są u nas leczone, mają dostęp do najbardziej nowoczesnych form terapii oraz diagnostyki, podobnie jak w najbardziej rozwiniętych krajach na świecie. 

Serdecznie gratulujemy dr hab. n. med. Radosławowi Chaberowi prof. UR oraz całemu zespołowi Kliniki Onkohematologii Dziecięcej KSW NR 2 w Rzeszowie!

Copyrights © 2020 | Polityka Prywatności Realizacja: Refix.pl
Skip to content