Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
Facebook
eRejestracja

Aktualności

Profilaktyka 40 PLUS

Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie realizuje program profilaktyczny „Profilaktyka 40 PLUS”.

Głównym celem programu „Profilaktyka 40 PLUS” jest ocena organizacji i efektywności objęcia świadczeniobiorców od 40. roku życia profilaktyczną diagnostyką w zakresie najczęściej występujących problemów zdrowotnych. Trzeba zauważyć, że w związku z pandemią koronawirusa profilaktyka chorób znacznie spadła z powodu m.in. obniżonej zgłaszalności do lekarzy w 2020 r. Wiele chorób, zwłaszcza w swoim początkowym stadium rozwoju, nie daje niepokojących objawów. Dzięki właśnie badaniom profilaktycznym można wykryć chorobę bardzo wcześnie i uniknąć długotrwałego, a czasem nieskutecznego leczenia, które jest konsekwencją zbyt późnej diagnozy.

Od 1 lipca każdy Polak powyżej 40 roku życia otrzyma jednorazowy dostęp do bezpłatnego pakietu badań diagnostycznych.

Pacjencie

  1. Wejdź na stronę gov.pl i zaloguj się na swoje Internetowe Konto Pacjenta (IKP)jeżeli nie posiadasz Internetowego Konta Pacjenta (IKP), e- skierowanie uzyskasz dzwoniąc na Infolinię Domowej Opieki Medycznej pod numerem telefonu call 22 735 39 53
  2. Uzupełnij ankietę odpowiadając na pytania.
  3. Po wypełnieniu ankiety wygeneruj e-skierowanie na badania laboratoryjne, (skierowane generowane jest przez system do 2 dni roboczych).
  1. Po otrzymaniu e-skierowania umów się na badanie w Naszej PlacówceRejestracja tylko telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00-16:00 pod numerem call 17 866 40 83 .
  1. Nie drukuj skierowania. Twoje skierowanie będzie przez Nas widoczne.
  2. Pamiętaj, że badania powinno się wykonywać na czczo.
  3. W Panelu badań konieczne może być dostarczenie moczu i kału (zakup odpowiednie pojemniki w aptece)
  1. Materiał pobieramy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00- 12:00 w Punktach Pobrań zlokalizowanych przy Klinicznym Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej
  2. W dniu badania w Punkcie pobrań pobierz bilet ,,Profilaktyka 40 plus ‘’
  3. Odbierz wyniki osobiście w Punktach Pobrań zlokalizowanych przy Klinicznym Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej (stanowisko KASA)
Copyrights © 2020 | Polityka Prywatności Realizacja: Refix.pl
Skip to content