Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
Facebook
eRejestracja

Aktualności, Z życia Szpitala-wiadomości

PODZIĘKOWANIA ZA WIELOLETNIĄ WSPÓŁPRACĘ

W Piątek w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie odbyło się uroczyste pożegnanie Doktora Jana Flakiewicza oraz Doktora Krzysztofa Golca, udających się na zasłużoną emeryturę. Podziękowania za wieloletnią pracę złożyła Dyrekcja Szpitala.

Dr n. med. Jan Flakiewicz z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie związany jest od jego początków, sięgających 1989 roku. Inicjator rzeszowskiej neurochirurgii, Konsultant wojewódzki z dziedziny neurochirurgii, Kierownik Kliniki Neurochirurgii i Neurotraumatologii z Pododdziałem Urazów Kręgosłupa w latach 2000-2020, wybitny lekarz-neurochirurg.

Dr n.med. Krzysztof Golec renomowany i szanowany w kraju Analityk Medyczny.
Z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie związany od jego początków. Promotor i twórca rzeszowskiej Mikrobiologii, pełniąc od 1989 roku funkcję Kierownika Zakładu Mikrobiologii KSW 2 do dnia dzisiejszego. Konsultant wojewódzki w zakresie mikrobiologii lekarskiej oraz członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie Mikrobiologii Medycznej.

Dziękujemy za owocną pracę, zaangażowanie, cierpliwość oraz profesjonalizm w wychowaniu młodego pokolenia medycznego. Wiedza i doświadczenie, którymi obdarowali Panowie społeczność szpitala zawsze dawały gwarancje prawidłowego i rzetelnego funkcjonowania klinik.
Życzymy Panom dużo zdrowia, pomyślności oraz uśmiechu na nowym etapie życia!

Copyrights © 2020 | Polityka Prywatności Realizacja: Refix.pl
Skip to content