Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
eRejestracja

Podkarpackie dzieciom – koncert charytatywny

Podkarpackie Dzieciom – Koncert charytatywny – ostatnia prosta!

Czy pamiętacie, kiedy informowaliśmy Was o akcji charytatywnej “Podkarpackie Dzieciom”, której celem jest zbiórka środków na rzecz chorych dzieci hospitalizowanych w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie? Już wtedy przygotowaliśmy specjalny materiał, w którym udział wzięli pracownicy naszego szpitala, włączając w to Dyrekcję, Lekarzy i Pielęgniarki. Z radością zaangażowaliśmy się, zachęcając Was do wsparcia i udziału w tej ważnej inicjatywie!

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wesprzeć Kliniki Onkohematologii Dziecięcej, to nadal macie szansę! Razem walczymy o nowy, mobilny aparat USG, który z pewnością przyczyni się do podniesienia jakości leczenia.

Fundacja Iskierka, aktywnie wspierająca Klinikę Onkohematologii, we współpracy z Urzędem Marszałkowskim województwa podkarpackiego, zorganizowali charytatywny koncert, który odbył się w minioną sobotę w rzeszowskiej filharmonii. W trakcie wydarzenia wystąpił m.in. Krzysztof Iwaneczko oraz Wojskowa Orkiestra, prezentując flagowe utwory filmowe. Nie zabrakło także Aukcji charytatywnej, na której pojawiło się 70 przedmiotów: komplet biżuterii od Pary Prezydenckiej RP wraz z osobistą dedykacją, akcesoria sportowe w tym rękawice bokserskie Łukasza Różańskiego, kula mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem – Anity Włodarczyk, czy koszulka siatkarza Asseco Resovii Toreya Defalco. Niezwykle emocjonującym momentem było wylicytowanie ręcznie wykonanej gitary za ponad 6 tysięcy złotych.

“Im lepszy sprzęt, tym lepsza diagnostyka” – zapewniała Barbara Rogowska Dyrektor Szpitala, wyrażając podziw dla koncertu i zaangażowania uczestników tego szczytnego wydarzenia.

Jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć w koncercie, nie wszystko stracone. Zbiórka trwa do 31.12.2023, więc nadal możecie dołączyć i wesprzeć szczytny cel. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie pod linkiem: https://szpital2.rzeszow.pl/aktualnosci/sztafeta-z-iskierka/

Dyrektor Szpitala, Pani Barbara Rogowska, oraz Profesor Radosław Chaber, Kierownik Kliniki Onkohematologii Dziecięcej,w ubiegłym tygodniu byli również gośćmi programu na antenie Radia Via. Podczas audycji zapraszali do uczestnictwa zarówno w koncercie, jak i całej zbliżającej się ku końcowi akcji. https://radiovia.com.pl/aktualnosci/podkarpackie-dzieciom-akcja-charytatywna-na-rzecz-kliniki-onkohematologii-w-rzeszowie

Dziękujemy Wam za dotychczasowe wsparcie i serdecznie zachęcamy do dalszego udziału w tej szlachetnej inicjatywie Fundacji Iskierka!