Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
Facebook
eRejestracja
Podkarpackie Dzieciom

Aktualności

Podkarpackie Dzieciom – akcja charytatywna

Podkarpackie Dzieciom

Rusza akcja charytatywna ,,Podkarpacie Dzieciom”, która ma na celu zebranie 200 tysięcy złotych na zakup nowoczesnego, mobilnego aparatu USG dla Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w naszym Szpitalu. Aparat USG to nie tylko maszyna – to wiara, że razem możemy pokonać raka i inne ciężkie choroby, które nie szczędzą najmłodszych. Twój dar serca może stać się prawdziwym darem życia!

Przed nami szósta edycja tej olśniewającej inicjatywy, która łączy siły inicjatorów akcji: Marszałka Województwa Podkarpackiego, Fundacji ISKIERKA i Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Naszym wspólnym celem jest poprawa jakości leczenia i diagnostyki dla tych najbardziej niezwykłych małych bohaterów, którzy walczyć muszą z przeciwnościami losu.

Wieloletnia współpraca Fundacji ISKIERKA z KSW 2 zaowocowała już wieloma sukcesami. Dzięki poprzednim akcjom udało się zebrać 360 tysięcy złotych na remont i doposażenie dwóch pracowni USG w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w KSW2. Ponadto, dzięki wsparciu darczyńców podczas ostatniej edycji uzbierano 60 tysięcy złotych, które przyczyniły się do dalszego remontu pracowni USG. Teraz przyszedł czas, abyśmy razem pomogli w zakupie niezbędnego, mobilnego aparatu USG, który wzmocni potencjał Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w walce z chorobami nowotworowymi i hematologicznymi.

Mobilny Ultrasonograf, który jest obecnym celem zbiórki, to nowoczesny, wielofunkcyjny sprzęt, oferujący wyjątkową jakość obrazowania. Jego zakup pomoże usprawnić procedury diagnostyczne, zwiększyć wydajność oraz wesprzeć codzienną pracę lekarzy w rzeszowskiej Klinice. Badania obrazowe stanowią kluczową metodę w rozpoznawaniu i leczeniu chorób nowotworowych i hematologicznych u najmłodszych pacjentów. Dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu będziemy mieli szansę podnieść standardy opieki medycznej dla dzieci z całego Podkarpacia.

Aby wziąć udział w tej szlachetnej akcji, zachęcamy do odwiedzenia specjalnej strony internetowej www.podkarpackiedzieciom.pl, gdzie widnieje dedykowany formularz wpłat. Aktualny stan zebranej kwoty można śledzić na wykresie umieszczonym na stronie głównej akcji.

Każdy Twój udział jest cenny! Fundacja Iskierka organizuje również internetową akcje #sztafetaziskierka, intrygujące wyzwanie, które nie tylko przyciąga uwagę, ale także angażuje cale społeczności internetowe. Udostępnij swoje zaangażowanie na swoich profilach – niech wirtualne wsparcie stanie się rzeczywistością, przynosząc uśmiech na twarzach małych pacjentów.

Zachęcamy do wsparcia akcji ,,Podkarpackie Dzieciom” i zaangażowania się w walkę z chorobą wśród najmłodszych. Wasza hojność i empatia są kluczowe dla poprawy warunków leczenia i opieki medycznej dla chorych dzieci. Razem możemy uczynić ogromną różnicę w życiu małych pacjentów, dając im szansę na zdrowie i radosne dzieciństwo.

Przyłącz się do akcji już dziś i razem zmieńmy los najmłodszych. Wsparcie i nadzieja- to nasza silą!

Copyrights © 2020 | Polityka Prywatności Realizacja: Refix.pl
Skip to content