Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
Facebook
eRejestracja

Aktualności

Mikołaj na krawędzi

Rzeszowscy kontrterroryści, znani ze swoich niezwykłych akcji, postanowili tym razem wcielić się w pomocników samego Mikołaja. Dzięki inicjatywie funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie oraz policyjnego robota pirotechnicznego, małym pacjentom Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie zafundowano niezapomnianą atrakcję 6 grudnia.

Niecodzienny sposób przekazywania prezentów zaskoczył dzieci, gdyż policjanci zjeżdżali z dachu na linach, pozdrawiając i wręczając im mikołajkowe upominki. Dodatkowo, policyjny robot pirotechniczny dołączył do akcji, rozdając prezenty dzieciom na szpitalnych salach. Ta nietypowa wizyta wzbudziła duże poruszenie i radość wśród najmłodszych pacjentów. Wszystko odbyło się pod czujnym okiem profesjonalnie wyszkolonych kontrterrorystów, co sprawiło, że cała operacja była nie tylko radosną, ale również bezpieczną zabawą dla dzieci.

Warto zaznaczyć, że całe wydarzenie miało dodatkową atrakcję – policyjny robot pirotechniczny, który przed wejściem na oddział przyciągał uwagę dzieci, tworząc atmosferę pełną tajemniczości i ekscytacji. Nawigowany przez funkcjonariusza, robot z powodzeniem przekazywał prezenty, sprawiając, że cała akcja przybierała formę niezapomnianego świątecznego show.

Taka inicjatywa nie tylko przynosi uśmiech na twarze dzieci, ale także ukazuje, że służby mundurowe potrafią łączyć swoje obowiązki z chwilami radości i wspierania społeczności lokalnej, szczególnie w magiczny sposób podczas dnia Świętego Mikołaja.

Copyrights © 2020 | Polityka Prywatności Realizacja: Refix.pl
Skip to content