Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
Facebook
eRejestracja

Aktualności, Z życia Szpitala-wiadomości

MIĘDZYNARODOWA WSPÓŁPRACA

Po oficjalnym spotkaniu z przedstawicielami International SOS, Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 w Rzeszowie podjął międzynarodową współpracę w ramach projektu TRICARE. 

NIEBEZPIECZEŃSTWO NA WSCHODZIE

Sytuacja na wschodniej granicy Polski mobilizuje szereg procesów obronnych dla naszego kraju i Europy. Jednym z nich jest obecność sił amerykańskich w województwie podkarpackim. W trosce o swoich obywateli Departament Obrony USA prowadzi program opieki zdrowotnej dla amerykańskich żołnierzy i ich rodzin. TRICARE bo o nim mowa, obejmuje swoim zasięgiem 9,5 miliona beneficjentów na całym świecie.

SKUTECZNE WYRÓWNANIE KOSZTÓW LECZENIE

Piotr Wuczkowski, przedstawiciel krajowy z firmy International SOS, zajmującej się obsługą projektu TRICARE, przedstawił plan współpracy na spotkaniu z władzami szpitala.

„Nasze partnerstwo usprawni i przyspieszy refundację potencjalnej hospitalizacji dla Szpitala”-  podkreśla lider projektu. International SOS kieruje zainteresowanych pomocą medyczną amerykańskich żołnierzy do konkretnych jednostek medycznych. Usystematyzowanie nietypowych działań takich jak świadczenia zdrowotne zagranicznym żołnierzom, zarówno nagłe  i planowe, dzięki współpracy będą miały jasne reguły.

JEDYNY W SWOIM RODZAJU – SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY

Przedstawiciele International SOS zostali usatysfakcjonowani po prezentacji bazy medycznej szpitala.
„Spośród wielu placówek medycznych w tym regionie, to Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 w Rzeszowie zainteresował naszą uwagę. Niekwestionowanym atutem tej jednostki jest Szpitalny Oddział Ratunkowy” zwracał uwagę Piotr Wuczkowski.
Partnerstwo w programie  Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie jest ogromnym wyróżnieniem dla regionu. To dzięki profesjonalnie wykwalifikowanej kadrze, widocznie rozwijającej się terapii zabiegowej  oraz oddziałowi ratunkowemu, szpital został wyróżniony do szerzenia medycznego potencjału.

Copyrights © 2020 | Polityka Prywatności Realizacja: Refix.pl
Skip to content