Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
Facebook
eRejestracja

Aktualności, Z życia Szpitala-wiadomości

Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Dzieci i Dorosłych wyróżniona w podkarpackim konkursie

Nasz szpital został po raz kolejny uhonorowany tytułem laureata w konkursie „Nasze Dobre Podkarpackie 2023”. Uroczysta gala, która odbyła się w środę w hotelu Prezydenckim w Rzeszowie, była nie tylko okazją do podziękowań, ale również do ogłoszenia zwycięzców konkursu.

Organizatorem wydarzenia jest Gazeta Nowiny, a jego celem jest wyróżnienie i promocja produktów oraz usług oferowanych przez podmioty z siedzibą w województwie podkarpackim. Konkurs skupia się także na docenianiu inicjatyw i inwestycji podkarpackich samorządów oraz stowarzyszeń. Jego istotną misją jest promowanie produktów i usług, które ze względu na doskonałą jakość i popularność stanowią wzór godny naśladowania.

– To nasza trzecia nagroda i każdą z nich bardzo cenimy. Pierwsza w 2021 r. – „Leczenie udaru mózgu w KSW Nr 2 w Rzeszowie. Szansa na powrót do sprawności”, Druga w ubiegłym roku „Pododdział Kardiologii Dziecięcej” i trzecia, obecna – „Nowoczesne technologie w ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie” Choć Klinika, która jest największa w regionie, utrzymuje tryb ostrego dyżuru, to personel, składający się z wybitnych fachowców, znajduje czas na szkolenia. Są one niezwykle istotne dla rozwoju oraz stosowania nowoczesnych metod pomocy pacjentom. – mówiła podczas gali Dyrektor Szpitala, Barbara Rogowska

– Innowacyjne zabiegi z zakresu Ortopedii i Traumatologii, wykonywane przy użyciu nowoczesnych sprzętów, takich jak np. Robot Excelsius, są małoinwazyjne i precyzyjne. Mogą istotnie podnieść jakość wykonywanych zabiegów, ułatwiając lekarzom dotarcie do najmniejszych struktur oraz charakteryzują się bardzo niskim ryzykiem powikłań okołooperacyjnych. – podkreśla znaczenie świadczeń dr Iwona Rościszewska-Żukowska, zastępca Dyrektora.

Więcej na temat innowacyjności w Klinice Ortopedii i Traumatologii Ruchu Dzieci i Dorosłych znajdziesz tutaj:  http://www.nowiny24.pl/nasze-dobre-podkarpackie-wyzsza-jakosc-opieki-medycznej-w-klinicznym-szpitalu-wojewodzkim-nr-2-im-sw-jadwigi-krolowej-w/ar/c3-18030857

Copyrights © 2020 | Polityka Prywatności Realizacja: Refix.pl
Skip to content