Centrala Telefoniczna Szpitala tel. 17 86 64 000 NIP: 813-15-02-114 REGON: 690697529 Fundusze UE Fundusze UE
Facebook
eRejestracja

Aktualności, Z życia Szpitala-wiadomości

Dzień Dziecka w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie!

W dniu 01.06.2022 r. z okazji Dnia Dziecka Caritas Diecezji Rzeszowskiej w osobie Dyrektora Ks. dr Piotra Potyrały przekazał naszym najmłodszym pacjentom Klinik pediatrycznych prezenty w postaci paczek zawierających zabawki, słodycze, bajki oraz toreb (nerek).

Uroczyste wręczanie ,,paczek szczęścia’’ dla dzieci odbyło się na auli szpitalnej oraz w budynku Klinicznego Regionalnego Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży, gdzie dzieciaki miały okazję zaprezentować radosne widowisko przygotowane przez uczniów i nauczycieli Szkoły szpitalnej.,,Dzień Dziecka z Akademią Pana Kleksa’’ to tytuł przedstawienia a wykonane utwory m.in. ,,Na tapczanie siedzi leń’’, ,,Dzik jest dziki’’, ,,Kaczka dziwaczka’’ to piosenki, które wywołały radość na twarzach dzieci a dorosłych zabrały w sentymentalną podróż do lat dzieciństwa.

W imieniu Dyrekcji oraz małych Pacjentów szpitala serdecznie dziękujemy za ten hojny gest oraz za otrzymane prezenty, które z pewnością sprawiły wiele radości małym pacjentom!

Barbara Rogowska
Dyrektor
Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2
Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

Copyrights © 2020 | Polityka Prywatności Realizacja: Refix.pl
Skip to content